Przejdź do treści
Blog.
Carbon Footprint Summit

Carbon Footprint Summit

Carbon Footprint Summit. Zostaw po sobie dobry ślad – do zobaczenia 10.10!

Czy wiesz, że wykonując drobne czynności możesz mieć wpływ na to, jak wygląda nasza planeta? To nie jest górnolotne powiedzenie, takie są realia. To czym oddychamy, to jak wyglądają rzeki, to jak się mają dziko żyjące zwierzęta, zależy od tego jak ludzie dbają o przyrodę. Jeśli jesteś zwolennikiem ekorozwiązań lub po prostu chcesz się zapoznać z tą tematyką mamy dla Ciebie zaproszenie na Carbon Footprint Summit.

Już w najbliższą sobotę (10.10.2020 r.) odbędzie się wydarzenie skupiające swoją uwagę wokół tematu dbania o środowisko, w którym żyjemy. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z ludźmi, którzy o ekologii wiedzą bardzo dużo, ale ciągle są chętni na pogłębianie swojej wiedzy. Spotkajmy się w Karcher Sala Cracovia o 8:30 w tę sobotę!

W programie wydarzenia:

  • wystąpienia znamienitych prelegentów

  • eko konkursy z nagrodami

  • nowości związane z ekologią i technologią

  • możliwość nawiązania długofalowych relacji eko biznesowych

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz podzielić się z nami swoimi rozwiązaniami na minimalizację zanieczyszczenia środowiska? Czekamy na Ciebie! Dołącz do Przestrzeni Partnerskiej Odpowiedzialnego Biznesu Fair Jobs Fairs.

Dbaj o środowisko! Nie drukuj biletu wstępu, wystarczy że pokażesz wejściówkę na swoim telefonie. Doceniamy takie małe czynności, więc w zamian dostaniesz od nas sadzonkę. Na pewno przyda Ci się do zminimalizowania Twojego śladu węglowego. Skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się ile wytwarzasz w ciągu roku zanieczyszczeń.

Bądź z nami na Carbon Footprint Summit:

Start: 8:30

Kiedy: 10 października 2020 (sobota)

Gdzie: Karcher Sala Cracovia (Aleja Marszałka Ferdinanda Focha 40, Kraków)

Bilety: znajdziesz tutaj

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/428973827999533

Chcesz wesprzeć nasze wydarzenie jako Partner, Wolontariusz lub Patron? W porządku! Wystarczy, że klikniesz w odpowiednią funkcję i zgłosisz się poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Do zobaczenia!