Przejdź do treści
Blog.
szkolenie

Jak znaleźć idealne szkolenie sprzedażowe?

Nowa wiedza to podstawa rozwoju zawodowego. Jednak nie wszystkie oferty kursów dla sprzedawców poszerzają horyzonty i uczą konkretnych umiejętności. Czasami okazują się jedynie stratą czasu i pieniędzy. Szkolenia dla handlowców muszą być skrojone na miarę, a więc dopasowane do potrzeb i celów, które stawia przed nimi produkt, rynek i konkurencja – mówi Rafał Kołłątaj, prezes Columbus Elite.

szkolenie

Fundamentem wartościowych szkoleń zawsze jest tematyka, czyli konkretne obszary wiedzy poruszane w trakcie kursu. Zawód sprzedawcy, to profesja, w której jak nigdzie indziej działa system zero-jedynkowy. Konkretne działania muszą przynieść konkretny rezultat. Szkolenie nie ma sensu, jeżeli sprzedawca nie jest w stanie wykorzystać zdobytej wiedzy w praktyce.

– W Columbus Elite szkolenia projektujemy w oparciu o realne problemy i doświadczenia pracowników. Dzięki temu zakres poruszanych tematów jest zawsze adekwatny do zagadnień, z którymi borykają się sprzedawcy w różnych regionach kraju – mówi Rafał Kołłątaj, szkoleniowiec i prezes zarządzający spółką.

Profesjonalne szkolenia dla handlowców powinny nie tylko angażować, rozwijać i wspomagać procesy sprzedażowe. Głównym celem powinni być stwarzanie możliwości do większych zarobków i wciąż rosnącej satysfakcji.

Jak wybrać wartościowe szkolenie?

Masz wśród znajomych dobrych sprzedawców lub osoby, których sukcesy zawodowe chciałbyś naśladować? Jeżeli tak, to przed tobą droga na skróty i to w dodatku po wydeptanych śladach. Opinia autorytetów, które rozwijają się w interesujących Ciebie kwestiach i kierunkach, to nie tylko sprawdzone i wiarygodne źródło informacji. To również niezliczona ilość szczegółów i opinii. Sprawdzone kursy polecają wyłącznie profesjonalni i renomowani sprzedawcy, a wartościowe szkolenie to takie, na które jesteś w stanie dojechać z drugiego końca Polski.

Grupy tematyczne, fora internetowe i blogi

Internetowe wątki na forach i w grupach tematycznych w social mediach, to kopalnia wiedzy, dyskusji i różnorodnych opinii. To stamtąd dowiesz się m.in. o nowościach i kierunkach rozwoju, którym warto się przyjrzeć. Sam również możesz zacząć rozmowę na interesujący ciebie temat lub poprosić o wrażenia uczestników kursu, na który planujesz się wybrać.

Profesjonalne szkolenia firmowe

– Dobrze prosperujący biznes, wymaga ciągłych szkoleń. Tylko pracownik, który rozwija swoją wiedzę i umiejętności, sprosta potrzebom i pragnieniom nowych klientów – ocenia Paweł Bednarek, prezes zarządu w Columbus Elite, który wykorzystując swoje ponad 12 letnim doświadczenie w sprzedaży na polskim i zagranicznym rynku, osobiście angażuje się w trenowanie zespołów sprzedażowych i pracę z managerami.

Rozwój kwalifikacji w oparciu o autorski program i metodykę pracy sprawia, że Columbus Elite notuje ciągły wzrost. Wysokie wyniki, to nie tylko zasługa regularnych szkoleń, konferencji, warsztatów i meetupów stacjonarnych, ale także mentoringu online, oraz eksperckich webinarów. Szkolenia wewnętrzne to rozwój i nauka, za którą nie musisz płacić. Warto zatem podjąć współpracę z firmą, w której szkolenia są standardem i nieodłącznym elementem wsparcia budującym pracowniczy kapitał.Columbus Elite notuje ciągły wzrost. Wysokie wyniki, to nie tylko zasługa regularnych szkoleń, konferencji, warsztatów i meetupów stacjonarnych. To także mentoring online, oraz eksperckie webinary.

Szkolenia wewnętrzne to rozwój i nauka, za którą nie musisz płacić. Warto zatem podjąć współpracę z firmą, w której szkolenia są standardem i nieodłącznym elementem wsparcia budującym pracowniczy kapitał.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego już teraz. Przejdź proces rekrutacyjny, na końcu którego będzie czekać na Ciebie nie tylko satysfakcjonująca praca i finanse, ale i rozwój osobisty.


PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ TERAZ