Przejdź do treści
Blog.
podcast

5 podcastów na Spotify, które przydadzą się każdemu sprzedawcy

Czas to najcenniejsza waluta, szczególnie w świecie sprzedaży. Jak pokazują badania Voxnest, z trwonieniem go, niewiele wspólnego mają słuchacze podcastów, plasując Polskę w pierwszej dziesiątce krajów, w których format ten rozwija się najszybciej. Czego się słucha? Wybraliśmy podcasty idealne dla sprzedawców.

Darmowe, merytoryczne i na każdy temat, to tylko niektóre zalety podcastów. Dodatkowo możemy słuchać ich dosłownie wszędzie i wrócić do nich w wolnej chwili. 40 czy 60 minut dobrze przygotowanego odcinka może umilić podróż służbową, trening, obowiązki domowe czy prace w ogrodzie, a do tego zmienić jeszcze nasze podejście do pracy, finansów czy hobby.  Poniżej lista podcastów dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych.

1.   Mała Wielka Firma

Choć nie jest to stricte podcast poświęcony sprzedaży, to autor i prowadzący zarazem Marek Jankowski, często do rozmowy zaprasza ekspertów w tej dziedzinie. Na liście ponad 300 odcinków można znaleźć wiele tematów przydatnych nowoczesnym sprzedawcom, np: sposoby na zwiększenie produktywności, 10 sposobów na zdobywanie klientów, sprzedaż online czy o tym jak wyższa cena pomaga zdobyć klienta.

2.   Menadżer Plus

Mariusz Chrapko pomaga firmom wdrażać i adaptować się do nowych metod pracy, radzi także jak rozwijać siebie i własny biznes. W podcastach usłyszymy zatem o sile ograniczeń, możliwościach rozwoju liderów, a także poznamy pytania, które postawić powinien sobie każdy przywódca. Merytoryczne treści dla głodnych wiedzy i branżowych tematów.

3.   Podcast FRONIA

To kopalnia praktycznej wiedzy o tym, jak sprzedawać w polskich realiach i na stosunkowo młodym rynku. To  przetestowane przez autora metody pracy i techniki, które ułatwiają sprzedaż telefoniczną, a także rady jak zbudować zespół bijący rekordy w ilości zawartych transakcji. Idealne miejsce dla wszystkich, którym odpowiada model: słucha, wdrażaj i zarabiaj.

4.   Zarabiam w biznesie

Jak prowadzić własną firmę, czyli pozyskiwać i utrzymywać klientów, a także rekrutować i prowadzić zespół złożony z utalentowanych pracowników dowiesz się z podcastu Adama Grzesika. To droga na skróty dla wszystkich, którzy chcą więcej zarabiać, a przy tym mieć pewne i przewidywalne zyski.

5.   Biznes od początku

Wiele wartościowych tematów okołobiznesowych i sprzedażowych poruszanych w eksperckim gronie. Gośćmi rozmów Pawła Leżocha są przedsiębiorcy, którzy w kulisach sukcesu zdradzają pierwsze kroki, które stawiali w biznesie.

podcast

Połącz wiedzę teoretyczną z podcastów z praktyką sprzedaży jaką zaproponuje Ci Columbus Elite. Kliknij w przycisk poniżej i zostaw swoją aplikację.


PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ TERAZ