Przejdź do treści
Blog.
szkolenie sprzedażowe

Columbus Elite – szkolenie dla najlepszych!

Zaangażowanie, determinacja i wyniki. Dzięki temu każdy z 30 najlepszych sprzedawców Columbus Elite otrzymał zaproszenie na wyjątkowe szkolenie pod okiem Pawła Bednarka, Rafała Kołłątaja oraz Szymona Gruszki. Dla uczestników to był pracowity weekend, ale również czas rozrywki i odpoczynku na wysokim poziomie.

Na 30 top-liderów sprzedaży, którzy w okolice Ustrzyk Dolnych przyjechali z całej Polski, czekał wyjątkowy weekend. Od piątku 4 września handlowcy mogli liczyć nie tylko na dużą dawkę wiedzy, rozmów kuluarowych i wymianę doświadczeń, ale również na atrakcje, których w Hotelu Arłamów nie brakuje.

szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe

Oprócz szkoleniowców, podczas spotkania, głos zabrała również Ewa Urbaniec, Dyrektor ds. Wdrożeń i Rozwoju w Columbus Elite. W trakcie wystąpienia opowiedziała uczestnikom historię 5-cio letniego rozwoju Columbus Energy, który pozwolił spółce zająć dominującą pozycję na rynku OZE w Polsce. Nie zabrakło też informacji o planach rozwojowych Columbus Elite, które przyjęte były z dużym entuzjazmem.

szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe

Bezpłatne szkolenie umiejętności miękkich, metod sprzedaży i negocjacji połączone były z warsztatami grupowymi. W tej części prowadzący wspólnie z uczestnikami pochylili się nad analizowaniem konkretnych studium przypadku, z którymi przyjechali uczestnicy. Taką formę pracy docenił Łukasz Chmiel z Rzeszowa.

To był naprawdę bardzo produktywnie spędzony czas – mówił chwilę po pierwszym dniu szkolenia. Columbus Elite wybrałem właśnie dlatego, myślę tu o najlepszym systemie wsparcia jakim są szkolenia z najwyższej półki. Codzienny kontakt z kolegami z innych regionów, z którymi na bieżąco mogę podzielić się doświadczeniami z pracy w terenie jest również dla mnie bardzo ważny.

szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe

Columbus Elite to miejsce, w którym sprzedawcy otrzymują realne wsparcie w rozwoju kariery i ciągłym zwiększaniu poziomu sprzedaży. Wszystko dzięki cyklicznym szkoleniom, webinarom i stałej opiece merytorycznej ze strony zarządu. Dziś Columbus Elite, po roku działalności, może pochwalić się ogólnokrajowymi, wysokowydajnymi sieciami sprzedaży bezpośredniej oraz pozycją lidera, jako największej organizacji sprzedażowej w skali kraju. W Columbus Elite handlowcy i managerowie z różnych branż w pełni wykorzystują swoje umiejętności sprzedażowe i realizują spektakularne plany, co potwierdził w Arłamowie Rafał Kołłątaj, prezes zarządu.

– Unikalny system pracy, regularność szkoleń i plany podboju rynków zagranicznych, to szansa i zachęta dla tych wszystkich, którzy w świecie handlu chcą osiągnąć szczyty swoich możliwości. Praca w Columbus Elite to przede wszystkim świetny, zaawansowany technologicznie produkt, który nie tylko realnie wpływa na zmniejszenie wydatków budżetu domowego, ale również chroni środowisko naturalne – mówił prezes Kołłątaj.

szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe
szkolenie sprzedażowe

Tekst/ Fot.
Sebastian Kieszkowski

Chcesz zostać liderem sprzedaży i uczyć się pod okiem najlepszych fachowców? Zostaw swoją aplikację już teraz. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy się na spotkanie rekrutacyjne


PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ TERAZ