Przejdź do treści
Blog.

Inwerter i Panele fotowoltaiczne

Firma Ginlong Solis funkcjonuje od 2005 roku. Jest jedną z najstarszych i największych globalnych spółek, które specjalizują się w produkcji falowników. Każdy inwerter wykonany przez Solis z pewnością cechuje niezawodność, innowacyjność i uznanie na całym świecie. Firma Ginlong Solis posiada wiele krajowych i zagranicznych patentów w zakresie nowych technologii, dzięki czemu stała się pionierem w branży falowników szeregowych. Inwertery Solis eksportuje się do ponad 100 krajów na całym świecie, a spółka otrzymała tytuł “Najlepszej Marki Falowników” w latach 2016-2019. Inwertery Solis monitorują pracę instalacji fotowoltaicznych w kilkunastu ważnych instytucjach i budynkach na świecie np. w Shanghai Expo w Chinach czy Wieży Eiffla w Paryżu. 

Inwerter Solis – zalety 

Inwertery Solis produkowane są w nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce we wschodnich Chinach. Charakteryzują się wysokiej jakości komponentami od globalnych producentów, są trwałe i wydajne nawet w trudnych warunkach pogodowych. Inwertery Solis jako pierwsze przeszły testy niezawodności PVEL. Falowniki od firmy Ginlong Solis zaprojektowano z myślą o gospodarstwach domowych i przedsiębiorstwach. Jest kilka rodzajów inwerterów Solis, jednofazowe i trójfazowe, a także takie, które magazynują energię lub są kompatybilne z siecią energetyczną. 

Najważniejsze zalety inwerterów Solis:

  1. wszystkie inwertery są testowane, 
  2. szeroki zakres napięcia wejściowego, 
  3. wysoka wydajność (97,5%-98,3% – w zależności od modelu)
  4. przyjazna aplikacja do monitorowania instalacji
  5. długa 10-letnia gwarancja przygotowana specjalnie dla Columbus Elite

Inwerter Solis – gwarancja 

Inwertery Solis charakteryzują się wysoką żywotnością, popartą badaniami na ponad 20 lat. Firma Ginlong Solis profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta. Tworzy lokalnie biura obsługi i wspiera od strony technicznej w każdym zakątku świata. Dodatkowo, inwertery Solis testowano i certyfikowano zależnie od wymagań krajów, które zajmują się ich dystrybucją. Każdy klient Columbus Energy dostaje, długa 15-letnią gwarancję na wszystkie komponenty instalacji.