Przejdź do treści
Blog.
columbues elite

Bohaterowie sprzedaży Columbus Elite

Każdy Handlowiec chciałby znać receptę na sprzedaż. Technikę, która sprawdzi się zawsze. Niestety nie istnieje zasada, dzięki której, zawsze uda nam się osiągnąć sukces. Możemy jednak, zwiększyć swoje szanse dzięki kilku warunkom, takim jak odpowiednie przygotowanie, otwartość, umiejętność słuchania i zadawania pytań. 

 

Bohaterowie ekoenergetyki Columbus Elite

Nasi Doradcy Energetyczni, mimo że nie mają czarodziejskiej różdżki, posiadają umiejętności, dzięki którym są w stanie zdobyć Klientów. 

Śledząc naszego facebooka, mogliście się dowiedzieć o sukcesach naszych pracowników, którzy dzięki zaangażowaniu i pasji szybko stali się ekspertami w branży fotowoltaiki. Ich sukcesy, są sukcesami całej społeczności Columbus Elite – dlatego lubimy się nimi chwalić! 

Bartosz Nielipiński, Wojciech Tokarz i Patryk Hajduk mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami w Columbus Elite, mimo różnego stażu pracy. 

Wojciech, który jest z nami od samego początku powstania spółki, obejmuje stanowisko Dyrektora Regionalnego i stoi na czele zespołu zawodowych Doradców Energetycznych, którzy dołożyli do portfela zielonej energii imponującą liczbę 2MW. Do jego teamu należy także Patryk, który jest z nami niecały rok, a triumfuje jako najlepszy sprzedawca. Jego wyniki są niesamowite! 

Bartosz jest Dyrektorem Regionalnym, mogliście poznać go bliżej oglądając ostatni odcinek naszego programu #dobrzetubyć. Jak sam mówi:

Jak pracować to tylko z najlepszymi, ponieważ mogę się najwięcej nauczyć. Motywuje mnie poczucie robienia czegoś wielkiego, a z drugiej strony: ludzie i pokazywanie, że mogą być lepsi niż byli wczoraj. 

Niejeden pracodawca marzy o współpracy z młodymi, energicznymi ludźmi dla których rozwój będzie warunkiem do samospełnienia. Praca w Columbus Elite, to dążenie do osiągania celów, które przynoszą pieniądze, ale również coś ważniejszego – satysfakcję i radość.

 

Zawodowi Handlowcy 

Taki właśnie jest zespół Columbus Elite. Przyjazna atmosfera budowana na wspólnej pasji, zaangażowaniu i trosce o lepsze jutro pozwala poczuć się każdemu, ważnym ogniwem spółki. 

Jako liderzy w branży OZE, pokazujemy naszym Klientom ekologiczne rozwiązania i korzyści z nich płynące. Nasze produkty i usługi są wartościowe. Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych oprócz niezależności energetycznej, bezpośrednio przyczyniamy się do ochrony środowiska. 

Nie ma jednej recepty na sukces, jednak patrząc na Patryka, Wojciecha i Bartosza możemy śmiało stwierdzić, że wiedzą, jak go osiągnąć. Ich podejście do firmy, oferowanych produktów oraz przekonanie o tym, że ich praca ma sens przyczynia się do wysokich wyników sprzedażowych. Proaktywność, kompetentność w swoim obszarze działania i oferowanie Klientom produktu o najwyższej jakości – to czynniki, które gwarantują możliwość stania się zawodowym sprzedawcą! 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i uczyć się od najlepszych? Nie czekaj – wypełnij formularz!